ART GP SRL
Adresa Piazza S.Agostino 2, Cremona 26100
Stát Italia
E-mail info@karting.art-grandprix.com/
Info Motokárový tým, který i přes svoji krátkou existenci dosahuje velmi dobrých výsledků. Závodí na motokárách, které nesou vlastní značku týmu ART GP. V poslední době s tímto týmem úzce spolupracuje český ladič motokárových motorů pan Petr Machač. Dále ze stránek ART GP : Karting Projekt se rodí v létě 2011 kolem silného partnerství, které Nicolas Todt a Armando Filini se sídlem v průběhu let, potvrdil úspěšný přechod mladých talentů Karting na jednomístný světě. Cílem ART Grand Prix je poskytnout ovladače a zákazníky s kvalitními výrobky a pomoc, a to jak na trati a na komerčním trhu. Továrna byla nastavení v Manerbio v září 2011 a tým začal svůj první závod: ten byl s časem, aby byli připraveni zahájit testy programu na začátku listopadu. Závod byl vyhrál a tým byl připraven podílet se na jeho první mezinárodní závod: 2012 Zimní poháru v Lonatu. Aplikovali jsme do našeho týmu karting Factory stejnou organizační přístup již zavedených v ART Grand Prix kampaní úspěšných v závodech monopostů (GP2 Series, GP3 Series), tím, že poskytuje celou škálu služeb pro naše řidiče navíc k on-sledovat aktivitu . ART Grand Prix záměr je také rozvíjet kariéru mladých talentovaných jezdců z motokár do open-kola mistrovství, s cílem poskytnout na nejslibnější a talentovaný ty příležitost otestovat v jednomístný vůz. Opravdu, díky své karting oddělení, ART Grand Prix přidává žebřík, který již obsahuje Formula Renault 2.0 (ve spolupráci s R-Ace GP), GP3 a GP2 mistrovství.