English English Polski Deutsch Austria Italy Facebook

4. závod WSK Super Master Series ...

4. závod WSK Super Master Series ...

V italském Sarnu se o tomto víkendu (22. - 24.3. 2019) jel poslední 4. závod seriálu WSK Super Master Series 2019. V rámci tohoto populárního seriálu startovaly kategorie Mini 60, OK Junior a OK v každém závodě, ale kategorie KZ2 startovala pouze v druhém a posledním čtvrtém závodě. V posledním závodě v Sarnu jsme měli na startu opět české motokáristy. V kategorii KZ2 startoval Tlustý Alex, v kategorii OK startovali Knopp Josef a Belhocine Sebastien, v kategorii OK Junior to byl Čepil Igor


Kategorie KZ2 - 48 startujících

Pořadí Finále:

1. Lammers Bas - Sodi / TM

2. Ardigo Marco - Tony Kart / Vortex

3. Vigano Matteo - Tony Kart / Vortex

 

Tlustý Alex - TL Motorsport - BirelART / TM

Měřený trénink - 55. místo

Po bodovacích jízdách - 56. místo ( 25., 24. a 29. )

Prefinále B - 25. místo (nepostoupil do finále)

 

Celkové pořadí seriálu WSK Super Master Series 2019:

1. Lammers Bas - Sodi / TM

2. Renaudin Adrien - Sodi / TM

3. Ardigo Marco - Tony Kart / Vortex

44. Bednář Jan - CRG / TM (bez bodu)

44. Tlustý Alex - BirelART / TM (bez bodu)


Kategorie OK - 48 startujících

Pořadí finále:

1. Patterson Dexter - Kart Republic / IAME

2. Barnard Taylor - Kart Republic / IAME

3. Bortoleto Gabriel - CRG / IAME - KVS

 

Knopp Josef - TB Racing Team - Kart Republic / IAME

Měřený trénink: 26. místo

Po bodovacích jízdách: 35. místo ( 17., 16. a 18. )

Prefinále A: 20. místo (nepostoupil do finále)

 

Belhocine Sebastien - KR Motorsport - Kart Republic / IAME

Měřený trénink: 27. místo

Po bodovacích jízdách: 27. místo ( 10., 16. a 15. )

Prefinále A - 19. místo (nepostoupil do finále)

 

Celkové pořadí seriálu WSK Super Master Series 2019:

1. Patterson Dexter - Kart Republic / IAME

2. Barnard Taylor - Kart Republic / IAME

3. Travisanutto Lorenzo - Kart Republic / IAME

49. Knopp Josef - Kart Republic / IAME

67. Belhocine Sbastien - Kart Republic / IAME ( bez bodů)


Kategorie OK JUnior - 81 startujících

Pořadí finále:

1. Severiukhin Artem - Tony Kart / Vortex

2. Van Hoepen Laurens - FA Kart / Vortex

3. Siverholm William - Tony Kart / Vortex

26. Čepil Igor - Kart Republic / IAME

 

Čepil Igor - KR Motorsport - Kart Republic / IAME

Měřený trénink: 41. místo

Po bodovacích jízdách: 25. místo ( 10., 18., 11. a 10. )

Prefinále A: 11. místo (postoupil do finále)

Finále: 26. místo

 

Celkové pořadí seriálu WSK Super Master Series 2019:

1. Antonelli Andrea Kimi - Kart Republic / IAME

2. Severiukhin Artem - Tony Kart / Vortex

3. Day Jamie - Exprit / Vortex

38. Čepil Igor - Kart Republic / IAME


Kategorie Mini 60 - 87 startujících

Pořadí finále:

1. Al Dhaheri Rashid - Parolin / TM

2. Gladysz Maciej - Parolin / TM

3. Filaferro Andrea - Tony Kart / TM

 

Celkové pořadí WSK Super Master Series 2019:

1. Al Dhaheri Rashid - Parolin / TM

2. Eyckmans Ean - Parolin / TM

3. Powell Alex - Energy / TM

62. Pešl Jindřich - CRG / TM ( bez bodu)


Stupně vítězů kategorie KZ2



 


icon Vráťa Ondráček icon 24.3.2019, 20:56 icon 204x icon 0x

Galerie k článku (5)


Komentáře (0)

Zatím žádný komentář. Buďte první.

Pro komentování se prosím přihlašte.


Čtěte také...

1. závod CIK-FIA ME OK - OKJ 2019 ...

1. závod CIK-FIA ME OK - OKJ  2019 ...

Před námi je sváteční víkend a ve francouzském Angerville startuje letošní první CIK - FIA Mistrovství Evropy 2019....

icon Vráťa Ondráček icon 18.4.2019, 22:13 icon 10x icon 0x

Výsledky 1. závodu DKM - Lonáto ...

Výsledky 1. závodu DKM - Lonáto ...

Na italské půdě v Lonátu se jel o minulém víkendu zahajovací závod německého šampionátu DKM 2019. Velmi kvalitně...

icon Vráťa Ondráček icon 18.4.2019, 21:33 icon 15x icon 0x

Petr Ptáček - Monza - 2. závod ...

Petr Ptáček - Monza - 2. závod ...

Na italské Monze pokračoval v neděli (14.4.2019) závodní víkend druhým závodem Formula Renault Eurocup 2019. Jediným českým zástupcem...

icon Vráťa Ondráček icon 16.4.2019, 22:04 icon 127x icon 0x