English English Polski Deutsch Austria Italy Facebook

Anthony Abbasse - konec závodní kariéry ...

Anthony Abbasse - konec závodní kariéry ...

Jeden z nejlepších motokárových pilotů současnosti Francouz Anthony Abbasse (nar. 1989) oznámil ukončení závodní kariéry. Ve svých 30ti letech končí smluvní vztah z pozice továrního jezdce značky Sodi.

Všichni kdo znají Anthonyho Abbasse, tak si ho logicky spojuje se znakem Sodi, protože s touto značkou byl svázán po 16 let, tedy téměř celou svou závodní kariéru. U všech významných úspěchů této značky byl vždy přítomen. Anthony dosáhl celou řadu vynikajích výsledků. V závodech mistrovství Evropy a světa se téměř vždy ucházel o místa nejvyšší. Anthony Abbasse se se značkou Sodi rozchází, ale přátelské vztahy budou určitě pokračovat dál. Anthony všem spolupracovníkům ze Sodi moc děkuje a nesmírně si váží těch mnoha příležitostí, které mu firma umožnila v prostředí své továrny a v zázemí továrního týmu.

Anthony Abbasse ale s kartingem nekončí. Pouze mění tak trochu směr své profesionální dráhy. Anthony se rozhodl realizovat svůj dlouhý životní sen. Vlastnit a provozovat svou závodní motokárovou dráhu. Nový motokárový okruh Circuit de MECAMAX se bude nacházet v Sables d'Olonne, což je oblast Vendée na sevru Francie u moře. 


icon Vráťa Ondráček icon 19.12.2019, 14:14 icon 408x icon 0x

Galerie k článku (1)


Komentáře (0)

Zatím žádný komentář. Buďte první.

Pro komentování se prosím přihlašte.


Čtěte také...

Trochu statistiky z FIA ME v Zueře ...

Trochu statistiky z FIA ME v Zueře ...

Protože se v Zueře jel o minulém víkendu první evropský šampionát letošní sezony, pojďme se podívat jak ve finálových...

icon Vráťa Ondráček icon 4.8.2020, 20:18 icon 81x icon 0x

FIA Mistrovství Evropy - OK + OK Junior - Zuera ..

FIA Mistrovství Evropy - OK + OK Junior - Zuera ..

Španělský  motokárový okruh Zuera International Circuit zahájil o minulém víkendu (1. - 2.8.2020) sérii motokárových...

icon Vráťa Ondráček icon 3.8.2020, 18:06 icon 253x icon 0x

Historie motokár v ČSSR - 3. část ...

Historie motokár v ČSSR - 3. část ...

3. část - Historie motokárového sportu v ČSSR  v letech 1962 až 1966 Vůbec jeden z prvních oficiálních  závodů, který se...

icon Jan Strnadl / V.O. icon 24.7.2020, 5:37 icon 241x icon 0x