English English Polski Deutsch Austria Italy Facebook

Rychlovky

FIK (Federace italského kartingu) ve svých zprávách informuje celou Itálii o velké události, o které jsem zde již psal. Firma Birel a jejich dceřiná společnost BMB podepsala smlouvu s českou firmou KVS. V.O.

5.12.2009, 13:38

Z Itálie přišla zpráva, že bývalý vynikající motokárista Jules Bianchi prošel velmi úspěšně vstupními testy a je těsně před podpisem smlouvy s Ferrari. Jules ještě nedávno startoval v motokárách ve stáji Maranello a s motory od české firmy KVS. V.O.

3.12.2009, 20:31

V prosincovém čísle "Motor Spor Magazínu" jsou z prostředí motokárového sportu dvě reportáže. Jedna je z celosvětového Finále ROK Vortex - Lonáto a druhá je ze slavnostního vyhlášení výsledků Mistrovství ČR ve Vysokém Mýtě. V.O.

3.12.2009, 19:19

Ve Slovenské republice se rozjíždí nový seriál motokárových závodů pod názvem Open Cup. Jedná se o seriál hobby závodů v podobě jako byl leotšní Hobby Cup nebo Moravský pohár. Závody zatím mají být jednodení a pořadatel počítá prozatím s vypsáním pěti tříd. V.O.

3.12.2009, 18:42

Dnes přišel poštou pěkně zpracovaný italský magazín EASYKART, který rozesílal pan Kališ - JOKA. Má krásně udělanou grafiku a je v něm spousta krásných fotografií..::))Já osobně mám velmi dobrý pocit při listování tímto magazínem, protože je zde mnohokrát pozitivně zmiňována a vyzdvihována Republica Ceca. V.O.

3.12.2009, 16:22

V Orion Racing teamu se již formuje nový tým motokárových pilotů pro sezonu 2010. Ještě nechtějí prozradit, která nová jména se v týmu objeví. Vše je ve stádiu domlouvání podmínek a podepisování smluv. Jisté ale je již teď, že Orion Racing team v Litomyšli se malinko rozroste a že samozřejmě za tým pojede Patrik Hájek a Martin Doubek. V.O.

2.12.2009, 16:17

Na redakční email nám chodí spousta povzbuzujích dopisů. Všem za ně děkujeme a jsme rádi, že stránky vyvolávají z větší části pozitivní ohlas. Budeme se snažit být do budoucna opravdu nezávislými informujícími stránkami, hlavně v oblasti kartingu. Také děkujeme za nabídky ke spolupráci. Budeme taky rádi, když nás upozorníte na chyby, které se do jednotlivých reportáží mohou vloudit. V takovém případě ihned sjednáme nápravu a budeme včas informovat o provedené opravě. V.O.

2.12.2009, 10:05